A103
En lys og trivelig leilighet med to soverom, lys stue med store vinduer og utgang til solrik og trivelig terrasse. Kjøkken fra HTH med integrerte hvitevarer. Det er behagelig gulvvarme i alle oppholdsrom. Her får du en effektiv planløsningen som gir god hverdagsflyt og gjør leiligheten enkel å møblere.
Velg fritt mellom 3 stilpakker for å skape ditt personlige preg.
Som en bonus får du tilgang til fellesstue, felles takterrasser, drivhus og gjesteleilighet.
Velg fritt mellom 3 stilpakker for å skape ditt personlige preg.
Som en bonus får du tilgang til fellesstue, felles takterrasser, drivhus og gjesteleilighet.
Status
Ledig
Pris
3 790 000
Soverom
2
BRA-i
61
BRA-e
TBA m²
Omkost.
34 138
Est. felleskost.
4 265
Bakkestart
Ja
Parkering
Hva vil lånet koste meg?
Lurer du på hvor mye du kan låne eller hva lånet vil koste deg i måneden?
Besøk Aurskog Sparebanks boliglånskalkulator her:
Få hjelp i startgropen med Bakkestart
Mange opplever i dag at det er vanskelig å få mulighet til å kjøpe sin egen bolig. Selv om du har god inntekt og betjeningsevnen i orden, har mange utfordringer med å stable nok penger på bena til å dekke egenkapitalkravet.
Type
Leilighet
Med Bakkekontakt
I Sentrumshagen har vi fokus på livskvalitet. Vi har utarbeidet et eget trivselskonsept som vi kaller Bakkekontakt.
Bakkekontakt handler om å legge til rette for at folk blir kjent med hverandre, får hjelp av hverandre, deler med hverandre og opplever økt livskvalitet.